SPOLEČNOST LFMT
Společnost LFMT začala působit na trhu v roce 2004 malými zakázkami SW na míru. Přes zakázky korporátních klientů se profilovala jako dodavatel specializovaného SW pro podporu řízení firemních procesů a simulačních nástrojů. 

Tvorba softwaru na míru představuje hlavní činnost naší firmy. Dále se zaměřujeme na správu sítí a údržbu počítačů. Nově zařazenou činností je tvorba a prodej eshopů a webových stránek včetně pronájmu. Diametricky odlišnou součástí naší práce je fotografování interiérů a nábytku, zároveň i svateb a dalších společenských akcí.

Komplexní IT řešení

Implementace a řešení komplexních systémů pro podporu vašeho podnikání. Nabízíme zkušenosti s implementací portálových řešení, integrací externích systémů do nově vznikajících aplikací (SAP, ...), nástrojů pro podporu podnikových procesů.

Optimalizační, plánovací nástroje

Využijte bohatých zkušeností v oblasti optimalizačních a plánovacích úloh. V našem portfoliu se nachází implementace aplikací pro optimalizaci osazení kamionů, osazení posádek, umístění nákladu pro minimalizaci nákladů na rozvoz a zásobování.

Webové aplikace, prezentace

Know how z tvorby business webových aplikací umíme přenést do tvorby vyspělých internetových prezentací a webových aplikací. Můžeme představit i naše řešení pro EShop a CMS. Grafické práce zařídíme, nebo převezmeme Vaše podklady.